Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 183 m²
- Inhoud
- 489 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Burgemeester de Bruïnelaan 113 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 183 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester de Bruïnelaan 113
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester de Bruïnelaan 113 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Voormalig veilingterrein is €213.000. Dat komt neer op circa €1.511 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester de Bruïnelaan 113 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Voormalig veilingterrein. De buurt telt 609 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.035 inwoners per km².
Burgemeester de Bruïnelaan 113 is een woonhuis in Voormalig veilingterrein, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Burgemeester de Bruïnelaan 113 heeft 141 m² woonoppervlakte en 489 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Voormalig veilingterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester de Bruïnelaan 113 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Burgemeester de Bruïnelaan 113 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Voormalig veilingterrein in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Burgemeester de Bruïnelaan 113 in Voormalig veilingterrein bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.