Eengezinswoning, vrijstaande woning Kamerlingswijk WZ 133 Zwartemeer

Kamerlingswijk WZ 133, 7894 AR Zwartemeer

184 m² Bouwjaar 1910 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Kamerlingswijk WZ 133 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zwartemeer, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 525 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
525 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kamerlingswijk WZ 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamerlingswijk WZ 133

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
304.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
416.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
76.29 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en voorzetramen

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

14.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.9 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

5.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Zwartemeer

210 Inwoners
80 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
78 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Kamerlingswijk
96% Koopwoningen
475 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kamerlingswijk WZ 133

Vergelijkbare woningen in Zwartemeer

Veelgestelde vragen over Kamerlingswijk WZ 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamerlingswijk WZ 133?

De prijsindicatie voor Kamerlingswijk WZ 133 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Kamerlingswijk is €286.000. Dat komt neer op circa €1.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamerlingswijk WZ 133 zich tot de wijk Kamerlingswijk?

Kamerlingswijk WZ 133 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 184 m² in de wijk Kamerlingswijk. De buurt telt 78 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 475 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamerlingswijk WZ 133?

Kamerlingswijk WZ 133 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kamerlingswijk, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kamerlingswijk WZ 133 vergeleken met de buurt?

Kamerlingswijk WZ 133 heeft 184 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 525 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kamerlingswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamerlingswijk WZ 133 en wat betekent dat?

Kamerlingswijk WZ 133 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-05-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 76.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kamerlingswijk WZ 133?

Kamerlingswijk WZ 133 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kamerlingswijk?

De wijk Kamerlingswijk in Zwartemeer (Drenthe) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.