Streetview Lindenhovestraat 17 Zwammerdam

Lindenhovestraat 17, 2471 XJ Zwammerdam

170 m² Bouwjaar 1997

Lindenhovestraat 17 is een woonhuis in Zwammerdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 169 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
169 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lindenhovestraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zwammerdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Zwammerdam

1030 Inwoners
460 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
459 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Zwammerdam Dorp
59% Koopwoningen
1.651 Inwoners per km²

Locatie van Lindenhovestraat 17

Vergelijkbare woningen in Zwammerdam

Veelgestelde vragen over Lindenhovestraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindenhovestraat 17?

De gemiddelde woningwaarde in Zwammerdam Dorp is €392.000. Dat komt neer op circa €2.306 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindenhovestraat 17 zich tot de wijk Zwammerdam Dorp?

Lindenhovestraat 17 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Zwammerdam Dorp. De buurt telt 459 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.651 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindenhovestraat 17?

Lindenhovestraat 17 is een woonhuis in Zwammerdam Dorp, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lindenhovestraat 17 vergeleken met de buurt?

Lindenhovestraat 17 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². In Zwammerdam Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zwammerdam Dorp?

De wijk Zwammerdam Dorp in Zwammerdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zwammerdam Dorp?

Vanuit Lindenhovestraat 17 in Zwammerdam Dorp bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zwammerdam Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lindenhovestraat 17: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 6.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zwammerdam Dorp?

Recreatie nabij Zwammerdam Dorp: restaurant (1.1 km), cafe (0.3 km).