Streetview Akerboomseweg 12 A Zwammerdam

Akerboomseweg 12 A, 2471 XG Zwammerdam

287 m² Bouwjaar 2011 Label A

Akerboomseweg 12 A is een woonhuis in Zwammerdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m² en een perceel van 533 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
287 m²
Perceeloppervlakte
533 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Akerboomseweg 12 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akerboomseweg 12 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Zwammerdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Zwammerdam

1030 Inwoners
460 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
459 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Zwammerdam Dorp
59% Koopwoningen
1.651 Inwoners per km²

Locatie van Akerboomseweg 12 A

Vergelijkbare woningen in Zwammerdam

Veelgestelde vragen over Akerboomseweg 12 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Akerboomseweg 12 A?

De gemiddelde woningwaarde in Zwammerdam Dorp is €392.000. Dat komt neer op circa €1.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akerboomseweg 12 A zich tot de wijk Zwammerdam Dorp?

Akerboomseweg 12 A is een woonhuis van 287 m² in de wijk Zwammerdam Dorp. De buurt telt 459 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.651 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akerboomseweg 12 A?

Akerboomseweg 12 A is een woonhuis in Zwammerdam Dorp, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Akerboomseweg 12 A vergeleken met de buurt?

Akerboomseweg 12 A heeft 287 m² woonoppervlakte. Het perceel is 533 m². In Zwammerdam Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akerboomseweg 12 A en wat betekent dat?

Akerboomseweg 12 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Zwammerdam Dorp?

De wijk Zwammerdam Dorp in Zwammerdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zwammerdam Dorp?

Vanuit Akerboomseweg 12 A in Zwammerdam Dorp bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zwammerdam Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Akerboomseweg 12 A: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 6.5 km.