Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 256 m²
- Perceeloppervlakte
- 868 m²
Vinkebuurt 36 is een woonhuis in Zwammerdam, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m² en een perceel van 868 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vinkebuurt 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
6.5 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
1.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zwammerdam Dorp is €392.000. Dat komt neer op circa €1.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVinkebuurt 36 is een woonhuis van 256 m² in de wijk Zwammerdam Dorp. De buurt telt 459 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.651 inwoners per km².
Vinkebuurt 36 is een woonhuis in Zwammerdam Dorp, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Vinkebuurt 36 heeft 256 m² woonoppervlakte. Het perceel is 868 m². In Zwammerdam Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zwammerdam Dorp in Zwammerdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Vinkebuurt 36 in Zwammerdam Dorp bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vinkebuurt 36: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 6.5 km.
Recreatie nabij Zwammerdam Dorp: restaurant (1.1 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Vinkebuurt 36 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zwammerdam Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1987, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.