Streetview Vinkebuurt 61 Zwammerdam

Vinkebuurt 61, 2471 XB Zwammerdam

86 m² Bouwjaar 1962 Label C

Vinkebuurt 61 is een woonhuis in Zwammerdam, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en een perceel van 217 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
217 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vinkebuurt 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vinkebuurt 61

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
177.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.8%
CO₂-emissie
39.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwammerdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Zwammerdam

1030 Inwoners
460 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
459 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Zwammerdam Dorp
59% Koopwoningen
1.651 Inwoners per km²

Locatie van Vinkebuurt 61

Vergelijkbare woningen in Zwammerdam

Veelgestelde vragen over Vinkebuurt 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Vinkebuurt 61?

De gemiddelde woningwaarde in Zwammerdam Dorp is €392.000. Dat komt neer op circa €4.558 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vinkebuurt 61 zich tot de wijk Zwammerdam Dorp?

Vinkebuurt 61 is een woonhuis van 86 m² in de wijk Zwammerdam Dorp. De buurt telt 459 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.651 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vinkebuurt 61?

Vinkebuurt 61 is een woonhuis in Zwammerdam Dorp, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vinkebuurt 61 vergeleken met de buurt?

Vinkebuurt 61 heeft 86 m² woonoppervlakte. Het perceel is 217 m². In Zwammerdam Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vinkebuurt 61 en wat betekent dat?

Vinkebuurt 61 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.58 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zwammerdam Dorp?

De wijk Zwammerdam Dorp in Zwammerdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zwammerdam Dorp?

Vanuit Vinkebuurt 61 in Zwammerdam Dorp bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zwammerdam Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vinkebuurt 61: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 6.5 km.