Streetview Dokter Schreuderstraat 85 Zwammerdam

Dokter Schreuderstraat 85, 2471 PR Zwammerdam

120 m² Bouwjaar 1980 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Dokter Schreuderstraat 85 is een woonhuis in Zwammerdam, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 111 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
111 m²
Inhoud
379 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dokter Schreuderstraat 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dokter Schreuderstraat 85

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwammerdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zwammerdam

380 Inwoners
145 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
143 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde De Burcht
67% Koopwoningen
904 Inwoners per km²

Locatie van Dokter Schreuderstraat 85

Vergelijkbare woningen in Zwammerdam

Veelgestelde vragen over Dokter Schreuderstraat 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Dokter Schreuderstraat 85?

De gemiddelde woningwaarde in De Burcht is €362.000. Dat komt neer op circa €3.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dokter Schreuderstraat 85 zich tot de wijk De Burcht?

Dokter Schreuderstraat 85 is een woonhuis van 120 m² in de wijk De Burcht. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dokter Schreuderstraat 85?

Dokter Schreuderstraat 85 is een woonhuis in De Burcht, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dokter Schreuderstraat 85 vergeleken met de buurt?

Dokter Schreuderstraat 85 heeft 120 m² woonoppervlakte en 379 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Burcht ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dokter Schreuderstraat 85 en wat betekent dat?

Dokter Schreuderstraat 85 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-03-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dokter Schreuderstraat 85?

Dokter Schreuderstraat 85 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Burcht?

De wijk De Burcht in Zwammerdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Burcht?

Vanuit Dokter Schreuderstraat 85 in De Burcht bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.