Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 212 m²
- Perceeloppervlakte
- 1395 m²
Bennebroekerweg 993 A is een woonhuis in Zwaanshoek, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en een perceel van 1395 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bennebroekerweg 993 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zwaanshoek is €513.000. Dat komt neer op circa €2.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBennebroekerweg 993 A is een woonhuis van 212 m² in de wijk Zwaanshoek. De buurt telt 666 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.438 inwoners per km².
Bennebroekerweg 993 A is een woonhuis in Zwaanshoek, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bennebroekerweg 993 A heeft 212 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1395 m². In Zwaanshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bennebroekerweg 993 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Zwaanshoek in Zwaanshoek (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Bennebroekerweg 993 A in Zwaanshoek bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bennebroekerweg 993 A: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Zwaanshoek: restaurant (2 km), cafe (2.1 km).