Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 9100 m²
Spieringweg 975 is een woonhuis in Zwaanshoek, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 9100 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €955.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spieringweg 975
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
2.9 kmHuisarts
3 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
6.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zwaanshoek Omgeving is €955.000. Dat komt neer op circa €4.948 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpieringweg 975 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Zwaanshoek Omgeving. De buurt telt 175 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 87 inwoners per km².
Spieringweg 975 is een woonhuis in Zwaanshoek Omgeving, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Spieringweg 975 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9100 m². In Zwaanshoek Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €955.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zwaanshoek Omgeving in Zwaanshoek (Noord-Holland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €955.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Spieringweg 975 in Zwaanshoek Omgeving bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 3 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spieringweg 975: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Zwaanshoek Omgeving: restaurant (1.7 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Spieringweg 975 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zwaanshoek Omgeving. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.