Streetview Pastoor Nuijenstraat 47 Zwaag

Pastoor Nuijenstraat 47, 1689 GM Zwaag

95 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Pastoor Nuijenstraat 47 is een appartement in Zwaag, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Nuijenstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Nuijenstraat 47

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwaag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Zwaag

1005 Inwoners
425 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
423 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Zwaag - Buurt 30 02
64% Koopwoningen
4.750 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Nuijenstraat 47

Vergelijkbare woningen in Zwaag

Veelgestelde vragen over Pastoor Nuijenstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Nuijenstraat 47?

De prijsindicatie voor Pastoor Nuijenstraat 47 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Zwaag - Buurt 30 02 is €321.000. Dat komt neer op circa €3.379 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Nuijenstraat 47 zich tot de wijk Zwaag - Buurt 30 02?

Pastoor Nuijenstraat 47 is een appartement van 95 m² in de wijk Zwaag - Buurt 30 02. De buurt telt 423 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.750 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Nuijenstraat 47?

Pastoor Nuijenstraat 47 is een appartement in Zwaag - Buurt 30 02, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pastoor Nuijenstraat 47 vergeleken met de buurt?

Pastoor Nuijenstraat 47 heeft 95 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Zwaag - Buurt 30 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Nuijenstraat 47 en wat betekent dat?

Pastoor Nuijenstraat 47 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-08-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Nuijenstraat 47?

Pastoor Nuijenstraat 47 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zwaag - Buurt 30 02?

De wijk Zwaag - Buurt 30 02 in Zwaag (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zwaag - Buurt 30 02?

Vanuit Pastoor Nuijenstraat 47 in Zwaag - Buurt 30 02 bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.