Streetview Johanna Naberlaan 34 Zutphen

Johanna Naberlaan 34, 7207 KH Zutphen

122 m² Bouwjaar 1997 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Johanna Naberlaan 34 is een woonhuis in Zutphen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 144 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Johanna Naberlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johanna Naberlaan 34

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zutphen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zutphen

2695 Inwoners
1080 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde De Enk
88% Koopwoningen
5.717 Inwoners per km²

Locatie van Johanna Naberlaan 34

Vergelijkbare woningen in Zutphen

Veelgestelde vragen over Johanna Naberlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Johanna Naberlaan 34?

De gemiddelde woningwaarde in De Enk is €343.000. Dat komt neer op circa €2.811 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johanna Naberlaan 34 zich tot de wijk De Enk?

Johanna Naberlaan 34 is een woonhuis van 122 m² in de wijk De Enk. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.717 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johanna Naberlaan 34?

Johanna Naberlaan 34 is een woonhuis in De Enk, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Johanna Naberlaan 34 vergeleken met de buurt?

Johanna Naberlaan 34 heeft 122 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In De Enk ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johanna Naberlaan 34 en wat betekent dat?

Johanna Naberlaan 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johanna Naberlaan 34?

Johanna Naberlaan 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Enk?

De wijk De Enk in Zutphen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Enk?

Vanuit Johanna Naberlaan 34 in De Enk bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.5 km.