Streetview Fien de la Marstraat 33 Zutphen

Fien de la Marstraat 33, 7207 GP Zutphen

74 m² Bouwjaar 1996 Label A

Fien de la Marstraat 33 is een woonhuis in Zutphen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en een perceel van 169 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
169 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Fien de la Marstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fien de la Marstraat 33

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zutphen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zutphen

2695 Inwoners
1080 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde De Enk
88% Koopwoningen
5.717 Inwoners per km²

Locatie van Fien de la Marstraat 33

Vergelijkbare woningen in Zutphen

Veelgestelde vragen over Fien de la Marstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Fien de la Marstraat 33?

De gemiddelde woningwaarde in De Enk is €343.000. Dat komt neer op circa €4.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fien de la Marstraat 33 zich tot de wijk De Enk?

Fien de la Marstraat 33 is een woonhuis van 74 m² in de wijk De Enk. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.717 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fien de la Marstraat 33?

Fien de la Marstraat 33 is een woonhuis in De Enk, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Fien de la Marstraat 33 vergeleken met de buurt?

Fien de la Marstraat 33 heeft 74 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². In De Enk ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fien de la Marstraat 33 en wat betekent dat?

Fien de la Marstraat 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Enk?

De wijk De Enk in Zutphen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Enk?

Vanuit Fien de la Marstraat 33 in De Enk bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Enk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Fien de la Marstraat 33: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.9 km.