Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1893
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 1530 m²
Lansinkweg 14 is een woonhuis in Zutphen, gebouwd in 1893. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 1530 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lansinkweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
2.8 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vespreide huizen Leesten is €554.000. Dat komt neer op circa €2.931 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLansinkweg 14 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Vespreide huizen Leesten. De buurt telt 124 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 75 inwoners per km².
Lansinkweg 14 is een woonhuis in Vespreide huizen Leesten, gebouwd in 1893 (133 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lansinkweg 14 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1530 m². In Vespreide huizen Leesten ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vespreide huizen Leesten in Zutphen (Gelderland) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Lansinkweg 14 in Vespreide huizen Leesten bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lansinkweg 14: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Vespreide huizen Leesten: restaurant (2.8 km), cafe (3.8 km).
Een woningrapport voor Lansinkweg 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vespreide huizen Leesten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1893, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.