Streetview Koekoekboomseweg 1 A Zutphen

Koekoekboomseweg 1 A, 7207 BE Zutphen

216 m² Bouwjaar 1900 Label C

Koekoekboomseweg 1 A is een woonhuis in Zutphen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m² en een perceel van 470 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
216 m²
Perceeloppervlakte
470 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Koekoekboomseweg 1 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koekoekboomseweg 1 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Zutphen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zutphen

1745 Inwoners
705 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
705 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Eme en Broek
72% Koopwoningen
5.044 Inwoners per km²

Locatie van Koekoekboomseweg 1 A

Vergelijkbare woningen in Zutphen

Veelgestelde vragen over Koekoekboomseweg 1 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Koekoekboomseweg 1 A?

De gemiddelde woningwaarde in Eme en Broek is €342.000. Dat komt neer op circa €1.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koekoekboomseweg 1 A zich tot de wijk Eme en Broek?

Koekoekboomseweg 1 A is een woonhuis van 216 m² in de wijk Eme en Broek. De buurt telt 705 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.044 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koekoekboomseweg 1 A?

Koekoekboomseweg 1 A is een woonhuis in Eme en Broek, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koekoekboomseweg 1 A vergeleken met de buurt?

Koekoekboomseweg 1 A heeft 216 m² woonoppervlakte. Het perceel is 470 m². In Eme en Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koekoekboomseweg 1 A en wat betekent dat?

Koekoekboomseweg 1 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Eme en Broek?

De wijk Eme en Broek in Zutphen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eme en Broek?

Vanuit Koekoekboomseweg 1 A in Eme en Broek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Eme en Broek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koekoekboomseweg 1 A: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.