Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 274 m²
Smidsweg 15 is een woonhuis in Zuidzande, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en een perceel van 274 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Smidsweg 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.6 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
3.2 kmTreinstation
52.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
4 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
31.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zuidzande is €254.000. Dat komt neer op circa €3.342 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSmidsweg 15 is een woonhuis van 76 m² in de wijk Zuidzande. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.185 inwoners per km².
Smidsweg 15 is een woonhuis in Zuidzande, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Smidsweg 15 heeft 76 m² woonoppervlakte. Het perceel is 274 m². In Zuidzande ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zuidzande in Zuidzande (Zeeland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Smidsweg 15 in Zuidzande bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 52.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Smidsweg 15: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Zuidzande: restaurant (0.2 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Smidsweg 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zuidzande. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.