Streetview Burgemeester Koopmansingel 12 Zuidoostbeemster

Burgemeester Koopmansingel 12, 1461 AN Zuidoostbeemster

108 m² Bouwjaar 1960 5 kamers Label E

Burgemeester Koopmansingel 12 is een woonhuis in Zuidoostbeemster, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 280 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
368 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Koopmansingel 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Koopmansingel 12

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Zuidoostbeemster

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Zuidoostbeemster

4400 Inwoners
1720 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1718 Woningvoorraad
€603.000 Gem. woningwaarde Zuidoostbeemster
85% Koopwoningen
334 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Koopmansingel 12

Vergelijkbare woningen in Zuidoostbeemster

Veelgestelde vragen over Burgemeester Koopmansingel 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Koopmansingel 12?

De prijsindicatie voor Burgemeester Koopmansingel 12 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidoostbeemster is €603.000. Dat komt neer op circa €5.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Koopmansingel 12 zich tot de wijk Zuidoostbeemster?

Burgemeester Koopmansingel 12 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Zuidoostbeemster. De buurt telt 1.718 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 334 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Koopmansingel 12?

Burgemeester Koopmansingel 12 is een woonhuis in Zuidoostbeemster, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Koopmansingel 12 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Koopmansingel 12 heeft 108 m² woonoppervlakte en 368 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zuidoostbeemster ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Koopmansingel 12 en wat betekent dat?

Burgemeester Koopmansingel 12 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Burgemeester Koopmansingel 12?

Burgemeester Koopmansingel 12 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidoostbeemster?

De wijk Zuidoostbeemster in Zuidoostbeemster (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidoostbeemster?

Vanuit Burgemeester Koopmansingel 12 in Zuidoostbeemster bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.