Streetview Tienelsweg 23 Zuidlaren

Tienelsweg 23, 9471 PA Zuidlaren

174 m² Bouwjaar 1933

Tienelsweg 23 is een woonhuis in Zuidlaren, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 1060 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €493.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
1060 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Tienelsweg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zuidlaren

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

10.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Zuidlaren

370 Inwoners
175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
126 Woningvoorraad
€493.000 Gem. woningwaarde Westlaren Noord
95% Koopwoningen
235 Inwoners per km²

Locatie van Tienelsweg 23

Vergelijkbare woningen in Zuidlaren

Veelgestelde vragen over Tienelsweg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Tienelsweg 23?

De gemiddelde woningwaarde in Westlaren Noord is €493.000. Dat komt neer op circa €2.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tienelsweg 23 zich tot de wijk Westlaren Noord?

Tienelsweg 23 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Westlaren Noord. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 235 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tienelsweg 23?

Tienelsweg 23 is een woonhuis in Westlaren Noord, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tienelsweg 23 vergeleken met de buurt?

Tienelsweg 23 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1060 m². In Westlaren Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €493.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Westlaren Noord?

De wijk Westlaren Noord in Zuidlaren (Drenthe) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €493.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westlaren Noord?

Vanuit Tienelsweg 23 in Westlaren Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westlaren Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tienelsweg 23: ziekenhuis op 12.6 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 10.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Westlaren Noord?

Recreatie nabij Westlaren Noord: restaurant (0.6 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Tienelsweg 23?