Streetview Hoendiep Westzijde 66 A Zuidhorn

Hoendiep Westzijde 66 A, 9801 TB Zuidhorn

753 m² Bouwjaar 1969 Label G

Hoendiep Westzijde 66 A is een woonhuis in Zuidhorn, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 753 m² en een perceel van 9585 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
753 m²
Perceeloppervlakte
9585 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hoendiep Westzijde 66 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoendiep Westzijde 66 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Zuidhorn

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.3 km

Buurtinformatie in Zuidhorn

1155 Inwoners
380 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
374 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zuidhorn
95% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Locatie van Hoendiep Westzijde 66 A

Vergelijkbare woningen in Zuidhorn

Veelgestelde vragen over Hoendiep Westzijde 66 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoendiep Westzijde 66 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zuidhorn is €430.000. Dat komt neer op circa €571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoendiep Westzijde 66 A zich tot de wijk Verspreide huizen Zuidhorn?

Hoendiep Westzijde 66 A is een woonhuis van 753 m² in de wijk Verspreide huizen Zuidhorn. De buurt telt 374 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoendiep Westzijde 66 A?

Hoendiep Westzijde 66 A is een woonhuis in Verspreide huizen Zuidhorn, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoendiep Westzijde 66 A vergeleken met de buurt?

Hoendiep Westzijde 66 A heeft 753 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9585 m². In Verspreide huizen Zuidhorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoendiep Westzijde 66 A en wat betekent dat?

Hoendiep Westzijde 66 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zuidhorn?

De wijk Verspreide huizen Zuidhorn in Zuidhorn (Groningen) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zuidhorn?

Vanuit Hoendiep Westzijde 66 A in Verspreide huizen Zuidhorn bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1 km.