Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 445 m²
St. Janstraat 10 is een woonhuis in Zuiddorpe, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en een perceel van 445 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor St. Janstraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
4.3 kmSupermarkt
4.5 kmHuisarts
5.4 kmTreinstation
41.9 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
4.3 kmMiddelbare school
12.4 kmApotheek
7.2 kmZiekenhuis
11.8 kmRestaurant
2.8 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
5.6 kmBioscoop
15.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zuiddorpe is €367.000. Dat komt neer op circa €2.028 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSt. Janstraat 10 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Buitengebied Zuiddorpe. De buurt telt 87 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22 inwoners per km².
St. Janstraat 10 is een woonhuis in Buitengebied Zuiddorpe, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
St. Janstraat 10 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 445 m². In Buitengebied Zuiddorpe ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Zuiddorpe in Zuiddorpe (Zeeland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit St. Janstraat 10 in Buitengebied Zuiddorpe bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 4.3 km, huisarts op 5.4 km, treinstation op 41.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van St. Janstraat 10: ziekenhuis op 11.8 km, apotheek op 7.2 km, kinderdagverblijf op 4.3 km, middelbare school op 12.4 km.
Recreatie nabij Buitengebied Zuiddorpe: restaurant (2.8 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor St. Janstraat 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Zuiddorpe. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.