Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 196 m²
Ambachtsheerenlaan 14 is een woonhuis in Zuid-Beijerland, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ambachtsheerenlaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
22.6 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
7.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
10.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
6.3 kmBibliotheek
6.4 kmBioscoop
14.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zuid-Beijerland Woonkern is €340.000. Dat komt neer op circa €1.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmbachtsheerenlaan 14 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Zuid-Beijerland Woonkern. De buurt telt 1.349 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.585 inwoners per km².
Ambachtsheerenlaan 14 is een woonhuis in Zuid-Beijerland Woonkern, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Ambachtsheerenlaan 14 heeft 196 m² woonoppervlakte. In Zuid-Beijerland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zuid-Beijerland Woonkern in Zuid-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Ambachtsheerenlaan 14 in Zuid-Beijerland Woonkern bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 22.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ambachtsheerenlaan 14: ziekenhuis op 10.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 7.5 km.
Recreatie nabij Zuid-Beijerland Woonkern: restaurant (0.6 km), cafe (6.3 km).
Een woningrapport voor Ambachtsheerenlaan 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zuid-Beijerland Woonkern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.