Villa, vrijstaande woning Oranjeweg 30 Zuid-Beijerland

Oranjeweg 30, 3284 KT Zuid-Beijerland

167 m² Bouwjaar 2013 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Oranjeweg 30 is een villa, vrijstaande woning in Zuid-Beijerland, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 674 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
674 m²
Inhoud
620 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oranjeweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjeweg 30

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
95.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
99.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.6%
CO₂-emissie
16.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

22.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

6.4 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Zuid-Beijerland

2955 Inwoners
1340 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1349 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Zuid-Beijerland Woonkern
72% Koopwoningen
2.585 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranjeweg 30

Vergelijkbare woningen in Zuid-Beijerland

Veelgestelde vragen over Oranjeweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjeweg 30?

De prijsindicatie voor Oranjeweg 30 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid-Beijerland Woonkern is €340.000. Dat komt neer op circa €2.036 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjeweg 30 zich tot de wijk Zuid-Beijerland Woonkern?

Oranjeweg 30 is een villa, vrijstaande woning van 167 m² in de wijk Zuid-Beijerland Woonkern. De buurt telt 1.349 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.585 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjeweg 30?

Oranjeweg 30 is een villa, vrijstaande woning in Zuid-Beijerland Woonkern, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oranjeweg 30 vergeleken met de buurt?

Oranjeweg 30 heeft 167 m² woonoppervlakte en 620 m³ inhoud. Het perceel is 674 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zuid-Beijerland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjeweg 30 en wat betekent dat?

Oranjeweg 30 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-10-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjeweg 30?

Oranjeweg 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Zuid-Beijerland Woonkern?

De wijk Zuid-Beijerland Woonkern in Zuid-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid-Beijerland Woonkern?