Streetview Oranjeweg 65 Zuid-Beijerland

Oranjeweg 65, 3284 KS Zuid-Beijerland

284 m² Bouwjaar 1791 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Oranjeweg 65 is een woonhuis in Zuid-Beijerland, gebouwd in 1791. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1791
Woonoppervlakte
284 m²
Inhoud
5976 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oranjeweg 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjeweg 65

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zuid-Beijerland

Onderwijs

Basisschool

3.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

24.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.8 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

7.4 km
Cultuur

Bibliotheek

7.9 km
Cultuur

Bioscoop

14 km

Buurtinformatie in Zuid-Beijerland

675 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
305 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Zuid-Beijerland Buitengebied
86% Koopwoningen
23 Inwoners per km²

Locatie van Oranjeweg 65

Vergelijkbare woningen in Zuid-Beijerland

Veelgestelde vragen over Oranjeweg 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjeweg 65?

De prijsindicatie voor Oranjeweg 65 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid-Beijerland Buitengebied is €436.000. Dat komt neer op circa €1.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjeweg 65 zich tot de wijk Zuid-Beijerland Buitengebied?

Oranjeweg 65 is een woonhuis van 284 m² in de wijk Zuid-Beijerland Buitengebied. De buurt telt 305 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjeweg 65?

Oranjeweg 65 is een woonhuis in Zuid-Beijerland Buitengebied, gebouwd in 1791 (235 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranjeweg 65 vergeleken met de buurt?

Oranjeweg 65 heeft 284 m² woonoppervlakte en 5976 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Zuid-Beijerland Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjeweg 65 en wat betekent dat?

Oranjeweg 65 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-05-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjeweg 65?

Oranjeweg 65 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuid-Beijerland Buitengebied?

De wijk Zuid-Beijerland Buitengebied in Zuid-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid-Beijerland Buitengebied?