Streetview Koninginneweg 20 Zuid-Beijerland

Koninginneweg 20, 3284 KJ Zuid-Beijerland

256 m² Bouwjaar 1998 Label A

Koninginneweg 20 is een woonhuis in Zuid-Beijerland, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m² en een perceel van 651 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
256 m²
Perceeloppervlakte
651 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Koninginneweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginneweg 20

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zuid-Beijerland

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

22.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

6.4 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Zuid-Beijerland

2955 Inwoners
1340 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1349 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Zuid-Beijerland Woonkern
72% Koopwoningen
2.585 Inwoners per km²

Locatie van Koninginneweg 20

Vergelijkbare woningen in Zuid-Beijerland

Veelgestelde vragen over Koninginneweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginneweg 20?

De gemiddelde woningwaarde in Zuid-Beijerland Woonkern is €340.000. Dat komt neer op circa €1.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginneweg 20 zich tot de wijk Zuid-Beijerland Woonkern?

Koninginneweg 20 is een woonhuis van 256 m² in de wijk Zuid-Beijerland Woonkern. De buurt telt 1.349 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.585 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginneweg 20?

Koninginneweg 20 is een woonhuis in Zuid-Beijerland Woonkern, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Koninginneweg 20 vergeleken met de buurt?

Koninginneweg 20 heeft 256 m² woonoppervlakte. Het perceel is 651 m². In Zuid-Beijerland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginneweg 20 en wat betekent dat?

Koninginneweg 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuid-Beijerland Woonkern?

De wijk Zuid-Beijerland Woonkern in Zuid-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid-Beijerland Woonkern?

Vanuit Koninginneweg 20 in Zuid-Beijerland Woonkern bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 22.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.