Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 323 m²
- Perceeloppervlakte
- 1540 m²
Randduinhof 7 is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 323 m² en een perceel van 1540 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Randduinhof 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
10.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
9.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
9.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
9.7 kmBioscoop
9.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zoutelande is €364.000. Dat komt neer op circa €1.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRandduinhof 7 is een woonhuis van 323 m² in de wijk Zoutelande. De buurt telt 812 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.578 inwoners per km².
Randduinhof 7 is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Randduinhof 7 heeft 323 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1540 m². In Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Randduinhof 7 in Zoutelande bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Randduinhof 7: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 9.1 km.
Recreatie nabij Zoutelande: restaurant (0.4 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Randduinhof 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zoutelande. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.