Streetview Bosweg 61 Zoutelande

Bosweg 61, 4374 EL Zoutelande

259 m² Label D

Bosweg 61 is een woonhuis in Zoutelande. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m² en een perceel van 1186 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
259 m²
Perceeloppervlakte
1186 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bosweg 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosweg 61

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Zoutelande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

9.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Zoutelande

1315 Inwoners
645 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
812 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Zoutelande
78% Koopwoningen
1.578 Inwoners per km²

Locatie van Bosweg 61

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over Bosweg 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosweg 61?

De gemiddelde woningwaarde in Zoutelande is €364.000. Dat komt neer op circa €1.405 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosweg 61 zich tot de wijk Zoutelande?

Bosweg 61 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Zoutelande. De buurt telt 812 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.578 inwoners per km².

Hoe groot is Bosweg 61 vergeleken met de buurt?

Bosweg 61 heeft 259 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1186 m². In Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosweg 61 en wat betekent dat?

Bosweg 61 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Zoutelande?

De wijk Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zoutelande?

Vanuit Bosweg 61 in Zoutelande bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zoutelande?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bosweg 61: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 9.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zoutelande?

Recreatie nabij Zoutelande: restaurant (0.4 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bosweg 61?

Een woningrapport voor Bosweg 61 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zoutelande. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.