Streetview Bosweg 23 Zoutelande

Bosweg 23, 4374 EK Zoutelande

127 m² Bouwjaar 1955 Label A

Bosweg 23 is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 766 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
766 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bosweg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosweg 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
180.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
44.6%
CO₂-emissie
21.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoutelande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

9.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Zoutelande

1315 Inwoners
645 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
812 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Zoutelande
78% Koopwoningen
1.578 Inwoners per km²

Locatie van Bosweg 23

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over Bosweg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosweg 23?

De prijsindicatie voor Bosweg 23 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Zoutelande is €364.000. Dat komt neer op circa €2.866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosweg 23 zich tot de wijk Zoutelande?

Bosweg 23 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Zoutelande. De buurt telt 812 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.578 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosweg 23?

Bosweg 23 is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bosweg 23 vergeleken met de buurt?

Bosweg 23 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 766 m². In Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosweg 23 en wat betekent dat?

Bosweg 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.6 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zoutelande?

De wijk Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zoutelande?

Vanuit Bosweg 23 in Zoutelande bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zoutelande?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bosweg 23: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 9.1 km.