Streetview Duinweg 17 Zoutelande

Duinweg 17, 4374 EA Zoutelande

140 m² Bouwjaar 1957 7 kamers Label D

Duinweg 17 is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 271 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
271 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Duinweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinweg 17

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
222.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
276.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12%
CO₂-emissie
48.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoutelande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

9.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Zoutelande

1315 Inwoners
645 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
812 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Zoutelande
78% Koopwoningen
1.578 Inwoners per km²

Locatie van Duinweg 17

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over Duinweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinweg 17?

De prijsindicatie voor Duinweg 17 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Zoutelande is €364.000. Dat komt neer op circa €2.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinweg 17 zich tot de wijk Zoutelande?

Duinweg 17 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Zoutelande. De buurt telt 812 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.578 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinweg 17?

Duinweg 17 is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Duinweg 17 vergeleken met de buurt?

Duinweg 17 heeft 140 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 271 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinweg 17 en wat betekent dat?

Duinweg 17 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinweg 17?

Duinweg 17 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zoutelande?

De wijk Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zoutelande?

Vanuit Duinweg 17 in Zoutelande bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zoutelande?