Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Majoorwerf 11 Zoutelande

Majoorwerf 11, 4374 CA Zoutelande

128 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Majoorwerf 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zoutelande, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 220 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
220 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Majoorwerf 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Majoorwerf 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (86.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zoutelande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

9.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Zoutelande

1315 Inwoners
645 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
812 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Zoutelande
78% Koopwoningen
1.578 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Majoorwerf 11

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over Majoorwerf 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Majoorwerf 11?

De prijsindicatie voor Majoorwerf 11 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Zoutelande is €364.000. Dat komt neer op circa €2.844 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Majoorwerf 11 zich tot de wijk Zoutelande?

Majoorwerf 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 128 m² in de wijk Zoutelande. De buurt telt 812 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.578 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Majoorwerf 11?

Majoorwerf 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zoutelande, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Majoorwerf 11 vergeleken met de buurt?

Majoorwerf 11 heeft 128 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 220 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Majoorwerf 11 en wat betekent dat?

Majoorwerf 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-03-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Majoorwerf 11?

Majoorwerf 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 86 m².

Hoe is de woningmarkt in Zoutelande?

De wijk Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zoutelande?

Vanuit Majoorwerf 11 in Zoutelande bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.