Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- 336 m²
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
De Gavere 1 N117 is een niet-woning in Zorgvlied, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en een perceel van 336 m². Het energielabel is B.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Gavere 1 N117
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
4,4 kmSupermarkt
7,7 kmHuisarts
7,9 kmTreinstation
19,4 kmSnelweg oprit
5,9 kmKinderdagverblijf
4,4 kmMiddelbare school
8,7 kmApotheek
7,9 kmZiekenhuis
19,7 kmRestaurant
1,8 kmCafé
10,4 kmBibliotheek
8 kmBioscoop
20,3 kmDe Gavere 1 N117 ligt in de buurt Verspreide huizen Zorgvlied in Zorgvlied. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 285 inwoners en 86 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 90% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 571.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 7,7 km tot een supermarkt, 4,4 km tot een basisschool en 7,9 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Zorgvlied €571.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Gavere 1 N117 is een niet-woning van 70 m² in de CBS-buurt Verspreide huizen Zorgvlied. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 86 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 12 inwoners per km².
De Gavere 1 N117 is een niet-woning in Verspreide huizen Zorgvlied, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
De Gavere 1 N117 heeft 70 m² woonoppervlakte. Het perceel is 336 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Zorgvlied €571.000.
De Gavere 1 N117 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.14 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Verspreide huizen Zorgvlied in Zorgvlied (Drenthe) 285 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €571.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Zorgvlied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,7 km tot een supermarkt, 4,4 km tot een basisschool, 7,9 km tot een huisarts, 19,4 km tot een treinstation, 5,9 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Zorgvlied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 19,7 km tot een ziekenhuis, 7,9 km tot een apotheek, 4,4 km tot een kinderdagverblijf, 8,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Zorgvlied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,8 km tot een restaurant, 10,4 km tot een café.
Een woningrapport voor De Gavere 1 N117 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Zorgvlied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Zorgvlied presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.