Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1800
- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 2610 m²
Zuidweg 47 is een woonhuis in Zonnemaire, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m² en een perceel van 2610 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zuidweg 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.3 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
29.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
3.4 kmMiddelbare school
9.8 kmApotheek
3.7 kmZiekenhuis
8 kmRestaurant
2.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
9.8 kmBioscoop
9.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zonnemaire is €501.000. Dat komt neer op circa €2.518 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZuidweg 47 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Verspreide huizen Zonnemaire. De buurt telt 71 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10 inwoners per km².
Zuidweg 47 is een woonhuis in Verspreide huizen Zonnemaire, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zuidweg 47 heeft 199 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2610 m². In Verspreide huizen Zonnemaire ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Zonnemaire in Zonnemaire (Zeeland) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Zuidweg 47 in Verspreide huizen Zonnemaire bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 3.3 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 29.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zuidweg 47: ziekenhuis op 8 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 3.4 km, middelbare school op 9.8 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Zonnemaire: restaurant (2.4 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Zuidweg 47 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Zonnemaire. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1800, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.