Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 935 m²
Zuidweg 30 is een woonhuis in Zonnemaire, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 935 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zuidweg 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.3 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
29.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
3.4 kmMiddelbare school
9.8 kmApotheek
3.7 kmZiekenhuis
8 kmRestaurant
2.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
9.8 kmBioscoop
9.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zonnemaire is €501.000. Dat komt neer op circa €2.409 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZuidweg 30 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Verspreide huizen Zonnemaire. De buurt telt 71 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10 inwoners per km².
Zuidweg 30 is een woonhuis in Verspreide huizen Zonnemaire, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Zuidweg 30 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 935 m². In Verspreide huizen Zonnemaire ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Zonnemaire in Zonnemaire (Zeeland) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Zuidweg 30 in Verspreide huizen Zonnemaire bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 3.3 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 29.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zuidweg 30: ziekenhuis op 8 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 3.4 km, middelbare school op 9.8 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Zonnemaire: restaurant (2.4 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Zuidweg 30 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Zonnemaire. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.