Hoekwoning Veerdijk 25 Zonnemaire

Veerdijk 25, 4316 AV Zonnemaire

65 m² Bouwjaar 1850 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Veerdijk 25 is een hoekwoning in Zonnemaire, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m², een perceel van 410 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
222 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Veerdijk 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veerdijk 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zonnemaire

Onderwijs

Basisschool

4 km
Dagelijks

Supermarkt

4.1 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

29.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

9.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Zonnemaire

605 Inwoners
305 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
322 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Zonnemaire
76% Koopwoningen
1.172 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veerdijk 25

Vergelijkbare woningen in Zonnemaire

Veelgestelde vragen over Veerdijk 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Veerdijk 25?

De prijsindicatie voor Veerdijk 25 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Zonnemaire is €268.000. Dat komt neer op circa €4.123 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veerdijk 25 zich tot de wijk Zonnemaire?

Veerdijk 25 is een hoekwoning van 65 m² in de wijk Zonnemaire. De buurt telt 322 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.172 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veerdijk 25?

Veerdijk 25 is een hoekwoning in Zonnemaire, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veerdijk 25 vergeleken met de buurt?

Veerdijk 25 heeft 65 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zonnemaire ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veerdijk 25 en wat betekent dat?

Veerdijk 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veerdijk 25?

Veerdijk 25 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zonnemaire?

De wijk Zonnemaire in Zonnemaire (Zeeland) kenmerkt zich door 605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zonnemaire?

Vanuit Veerdijk 25 in Zonnemaire bereik je: supermarkt op 4.1 km, basisschool op 4 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 29.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.