Halfvrijstaande woning (dijkwoning) Dijk van Bommenede 40 Zonnemaire

Dijk van Bommenede 40, 4316 AT Zonnemaire

163 m² Bouwjaar 1850 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Dijk van Bommenede 40 is een halfvrijstaande woning (dijkwoning) in Zonnemaire, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 335 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
335 m²
Inhoud
812 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €530.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dijk van Bommenede 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijk van Bommenede 40

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.1%
CO₂-emissie
36.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

4 km
Dagelijks

Supermarkt

4.1 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

29.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

9.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Zonnemaire

605 Inwoners
305 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
322 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Zonnemaire
76% Koopwoningen
1.172 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dijk van Bommenede 40

Vergelijkbare woningen in Zonnemaire

Veelgestelde vragen over Dijk van Bommenede 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijk van Bommenede 40?

De prijsindicatie voor Dijk van Bommenede 40 ligt rond €480.000 tot €530.000. De gemiddelde woningwaarde in Zonnemaire is €268.000. Dat komt neer op circa €1.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijk van Bommenede 40 zich tot de wijk Zonnemaire?

Dijk van Bommenede 40 is een halfvrijstaande woning (dijkwoning) van 163 m² in de wijk Zonnemaire. De buurt telt 322 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.172 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijk van Bommenede 40?

Dijk van Bommenede 40 is een halfvrijstaande woning (dijkwoning) in Zonnemaire, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dijk van Bommenede 40 vergeleken met de buurt?

Dijk van Bommenede 40 heeft 163 m² woonoppervlakte en 812 m³ inhoud. Het perceel is 335 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Zonnemaire ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijk van Bommenede 40 en wat betekent dat?

Dijk van Bommenede 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dijk van Bommenede 40?

Dijk van Bommenede 40 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 60 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zonnemaire?

De wijk Zonnemaire in Zonnemaire (Zeeland) kenmerkt zich door 605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zonnemaire?