Portiekflat Schuddebeursstraat 242 Zoetermeer

Schuddebeursstraat 242, 2729 LZ Zoetermeer

116 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Schuddebeursstraat 242 is een portiekflat in Zoetermeer, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
116 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schuddebeursstraat 242

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schuddebeursstraat 242

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.04
CO₂-emissie
3377.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

15885 Inwoners
6220 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
6134 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Oosterheem-Noord-Oost
60% Koopwoningen
7.509 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schuddebeursstraat 242

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Schuddebeursstraat 242

Wat is de geschatte woningwaarde van Schuddebeursstraat 242?

De prijsindicatie voor Schuddebeursstraat 242 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €3.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schuddebeursstraat 242 zich tot de wijk Oosterheem-Noord-Oost?

Schuddebeursstraat 242 is een portiekflat van 116 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schuddebeursstraat 242?

Schuddebeursstraat 242 is een portiekflat in Oosterheem-Noord-Oost, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schuddebeursstraat 242 vergeleken met de buurt?

Schuddebeursstraat 242 heeft 116 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schuddebeursstraat 242 en wat betekent dat?

Schuddebeursstraat 242 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-11-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3377.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schuddebeursstraat 242?

Schuddebeursstraat 242 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterheem-Noord-Oost?

De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterheem-Noord-Oost?