Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2025
- Woonoppervlakte
- 212 m²
Hofwegenstraat 17 is een woning in Zoetermeer, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hofwegenstraat 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €2.146 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHofwegenstraat 17 is een woning van 212 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².
Hofwegenstraat 17 is een woning in Oosterheem-Noord-Oost, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hofwegenstraat 17 heeft 212 m² woonoppervlakte. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Hofwegenstraat 17 in Oosterheem-Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hofwegenstraat 17: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.3 km.
Recreatie nabij Oosterheem-Noord-Oost: restaurant (0.7 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Hofwegenstraat 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oosterheem-Noord-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.