Portiekflat Puttershoekstraat 61 Zoetermeer

Puttershoekstraat 61, 2729 HN Zoetermeer

76 m² Bouwjaar 2025 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Puttershoekstraat 61 is een portiekflat in Zoetermeer, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Puttershoekstraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Puttershoekstraat 61

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
73.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
32.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70%
CO₂-emissie
7.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

15885 Inwoners
6220 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
6134 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Oosterheem-Noord-Oost
60% Koopwoningen
7.509 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Puttershoekstraat 61

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Puttershoekstraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Puttershoekstraat 61?

De prijsindicatie voor Puttershoekstraat 61 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €5.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Puttershoekstraat 61 zich tot de wijk Oosterheem-Noord-Oost?

Puttershoekstraat 61 is een portiekflat van 76 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Puttershoekstraat 61?

Puttershoekstraat 61 is een portiekflat in Oosterheem-Noord-Oost, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Puttershoekstraat 61 vergeleken met de buurt?

Puttershoekstraat 61 heeft 76 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Puttershoekstraat 61 en wat betekent dat?

Puttershoekstraat 61 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-03-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Puttershoekstraat 61?

Puttershoekstraat 61 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oosterheem-Noord-Oost?

De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterheem-Noord-Oost?