Eengezinswoning, tussenwoning Heicopstraat 82 Zoetermeer

Heicopstraat 82, 2729 BZ Zoetermeer

141 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Heicopstraat 82 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zoetermeer, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 430 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
430 m²
Inhoud
479 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Heicopstraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heicopstraat 82

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
75.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
70.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
32.4%
CO₂-emissie
12.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (47.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

15885 Inwoners
6220 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
6134 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Oosterheem-Noord-Oost
60% Koopwoningen
7.509 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heicopstraat 82

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Heicopstraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Heicopstraat 82?

De prijsindicatie voor Heicopstraat 82 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €3.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heicopstraat 82 zich tot de wijk Oosterheem-Noord-Oost?

Heicopstraat 82 is een eengezinswoning, tussenwoning van 141 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heicopstraat 82?

Heicopstraat 82 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oosterheem-Noord-Oost, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Heicopstraat 82 vergeleken met de buurt?

Heicopstraat 82 heeft 141 m² woonoppervlakte en 479 m³ inhoud. Het perceel is 430 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heicopstraat 82 en wat betekent dat?

Heicopstraat 82 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-04-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heicopstraat 82?

Heicopstraat 82 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 47 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosterheem-Noord-Oost?

De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterheem-Noord-Oost?