Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 255 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Kamers
- 5
Absrechtstraat 65 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m², een perceel van 250 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Absrechtstraat 65
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
4.5 kmDe prijsindicatie voor Absrechtstraat 65 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €1.784 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAbsrechtstraat 65 is een woonhuis van 255 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².
Absrechtstraat 65 is een woonhuis in Oosterheem-Noord-Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Absrechtstraat 65 heeft 255 m² woonoppervlakte. Het perceel is 250 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Absrechtstraat 65 heeft 5 kamers.
De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Absrechtstraat 65 in Oosterheem-Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Absrechtstraat 65: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.3 km.
Recreatie nabij Oosterheem-Noord-Oost: restaurant (0.7 km), cafe (3.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €405.000 tot €455.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.