Eengezinswoning, hoekwoning Ameidestraat 64 Zoetermeer

Ameidestraat 64, 2729 AT Zoetermeer

165 m² Bouwjaar 2002 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Ameidestraat 64 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zoetermeer, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 158 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ameidestraat 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ameidestraat 64

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.2%
CO₂-emissie
25.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

15885 Inwoners
6220 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
6134 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Oosterheem-Noord-Oost
60% Koopwoningen
7.509 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ameidestraat 64

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Ameidestraat 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Ameidestraat 64?

De prijsindicatie voor Ameidestraat 64 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €2.758 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ameidestraat 64 zich tot de wijk Oosterheem-Noord-Oost?

Ameidestraat 64 is een eengezinswoning, hoekwoning van 165 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ameidestraat 64?

Ameidestraat 64 is een eengezinswoning, hoekwoning in Oosterheem-Noord-Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ameidestraat 64 vergeleken met de buurt?

Ameidestraat 64 heeft 165 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ameidestraat 64 en wat betekent dat?

Ameidestraat 64 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ameidestraat 64?

Ameidestraat 64 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosterheem-Noord-Oost?

De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterheem-Noord-Oost?