Vrijstaande woning Gouderakstraat 49 Zoetermeer

Gouderakstraat 49, 2729 AC Zoetermeer

206 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Gouderakstraat 49 is een vrijstaande woning in Zoetermeer, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 439 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
439 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Gouderakstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gouderakstraat 49

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
102.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
43.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.3%
CO₂-emissie
10.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (253.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

15885 Inwoners
6220 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
6134 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Oosterheem-Noord-Oost
60% Koopwoningen
7.509 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gouderakstraat 49

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Gouderakstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Gouderakstraat 49?

De prijsindicatie voor Gouderakstraat 49 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €2.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gouderakstraat 49 zich tot de wijk Oosterheem-Noord-Oost?

Gouderakstraat 49 is een vrijstaande woning van 206 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gouderakstraat 49?

Gouderakstraat 49 is een vrijstaande woning in Oosterheem-Noord-Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gouderakstraat 49 vergeleken met de buurt?

Gouderakstraat 49 heeft 206 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 439 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gouderakstraat 49 en wat betekent dat?

Gouderakstraat 49 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-11-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gouderakstraat 49?

Gouderakstraat 49 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 253 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosterheem-Noord-Oost?

De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterheem-Noord-Oost?