Streetview Zegwaartseweg 148 A Zoetermeer

Zegwaartseweg 148 A, 2728 PC Zoetermeer

210 m² Bouwjaar 1987 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Zegwaartseweg 148 A is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 937 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
937 m²
Inhoud
826 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zegwaartseweg 148 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zegwaartseweg 148 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

5185 Inwoners
2150 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2098 Woningvoorraad
€419.000 Gem. woningwaarde Noordhove-Oost
72% Koopwoningen
6.440 Inwoners per km²

Locatie van Zegwaartseweg 148 A

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Zegwaartseweg 148 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zegwaartseweg 148 A?

De gemiddelde woningwaarde in Noordhove-Oost is €419.000. Dat komt neer op circa €1.995 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zegwaartseweg 148 A zich tot de wijk Noordhove-Oost?

Zegwaartseweg 148 A is een woonhuis van 210 m² in de wijk Noordhove-Oost. De buurt telt 2.098 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zegwaartseweg 148 A?

Zegwaartseweg 148 A is een woonhuis in Noordhove-Oost, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zegwaartseweg 148 A vergeleken met de buurt?

Zegwaartseweg 148 A heeft 210 m² woonoppervlakte en 826 m³ inhoud. Het perceel is 937 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Noordhove-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zegwaartseweg 148 A en wat betekent dat?

Zegwaartseweg 148 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Zegwaartseweg 148 A?

Zegwaartseweg 148 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordhove-Oost?

De wijk Noordhove-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordhove-Oost?

Vanuit Zegwaartseweg 148 A in Noordhove-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 3.5 km.