Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1879
- Woonoppervlakte
- 513 m²
- Perceeloppervlakte
- 1831 m²
- Kamers
- 19
Zegwaartseweg 146 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 513 m², een perceel van 1831 m² en 19 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zegwaartseweg 146
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordhove-Oost is €419.000. Dat komt neer op circa €817 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZegwaartseweg 146 is een woonhuis van 513 m² in de wijk Noordhove-Oost. De buurt telt 2.098 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².
Zegwaartseweg 146 is een woonhuis in Noordhove-Oost, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zegwaartseweg 146 heeft 513 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1831 m². Met 19 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Noordhove-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zegwaartseweg 146 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.96 kg/jaar.
Zegwaartseweg 146 heeft 19 kamers.
De wijk Noordhove-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Zegwaartseweg 146 in Noordhove-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zegwaartseweg 146: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.2 km.