Streetview Broekwegschouw 211 Zoetermeer

Broekwegschouw 211, 2726 LC Zoetermeer

2336 m² Bouwjaar 2000 Label NONE

Broekwegschouw 211 is een woning in Zoetermeer, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 2336 m². Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
2336 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Broekwegschouw 211

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broekwegschouw 211

Energielabel

Energieklasse
NONE

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

9325 Inwoners
4220 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4375 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde De Leyens
63% Koopwoningen
5.568 Inwoners per km²

Locatie van Broekwegschouw 211

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Broekwegschouw 211

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekwegschouw 211?

De gemiddelde woningwaarde in De Leyens is €367.000. Dat komt neer op circa €157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekwegschouw 211 zich tot de wijk De Leyens?

Broekwegschouw 211 is een woning van 2336 m² in de wijk De Leyens. De buurt telt 4.375 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekwegschouw 211?

Broekwegschouw 211 is een woning in De Leyens, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Broekwegschouw 211 vergeleken met de buurt?

Broekwegschouw 211 heeft 2336 m² woonoppervlakte. In De Leyens ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broekwegschouw 211 en wat betekent dat?

Broekwegschouw 211 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in De Leyens?

De wijk De Leyens in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Leyens?

Vanuit Broekwegschouw 211 in De Leyens bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Leyens?

Zorg en onderwijs in de buurt van Broekwegschouw 211: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.