Streetview Saloméschouw 166 Zoetermeer

Saloméschouw 166, 2726 JX Zoetermeer

235 m² Bouwjaar 1990 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Saloméschouw 166 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 693 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
235 m²
Perceeloppervlakte
693 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Saloméschouw 166

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saloméschouw 166

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

9325 Inwoners
4220 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4375 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde De Leyens
63% Koopwoningen
5.568 Inwoners per km²

Locatie van Saloméschouw 166

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Saloméschouw 166

Wat is de geschatte woningwaarde van Saloméschouw 166?

De gemiddelde woningwaarde in De Leyens is €367.000. Dat komt neer op circa €1.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saloméschouw 166 zich tot de wijk De Leyens?

Saloméschouw 166 is een woonhuis van 235 m² in de wijk De Leyens. De buurt telt 4.375 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saloméschouw 166?

Saloméschouw 166 is een woonhuis in De Leyens, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Saloméschouw 166 vergeleken met de buurt?

Saloméschouw 166 heeft 235 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 693 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In De Leyens ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saloméschouw 166 en wat betekent dat?

Saloméschouw 166 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Saloméschouw 166?

Saloméschouw 166 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Leyens?

De wijk De Leyens in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Leyens?

Vanuit Saloméschouw 166 in De Leyens bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.