Tussenwoning Saloméschouw 113 Zoetermeer

Saloméschouw 113, 2726 JR Zoetermeer

116 m² Bouwjaar 1982 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Saloméschouw 113 is een tussenwoning in Zoetermeer, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 135 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
394 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Saloméschouw 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saloméschouw 113

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
123.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
266.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.19 kg/m²

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

9325 Inwoners
4220 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4375 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde De Leyens
63% Koopwoningen
5.568 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Saloméschouw 113

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Saloméschouw 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Saloméschouw 113?

De prijsindicatie voor Saloméschouw 113 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in De Leyens is €367.000. Dat komt neer op circa €3.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saloméschouw 113 zich tot de wijk De Leyens?

Saloméschouw 113 is een tussenwoning van 116 m² in de wijk De Leyens. De buurt telt 4.375 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saloméschouw 113?

Saloméschouw 113 is een tussenwoning in De Leyens, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Saloméschouw 113 vergeleken met de buurt?

Saloméschouw 113 heeft 116 m² woonoppervlakte en 394 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In De Leyens ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saloméschouw 113 en wat betekent dat?

Saloméschouw 113 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Saloméschouw 113?

Saloméschouw 113 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in De Leyens?

De wijk De Leyens in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Leyens?

Vanuit Saloméschouw 113 in De Leyens bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.