Vrijstaande woning Brechtzijde 11 Zoetermeer

Brechtzijde 11, 2725 NR Zoetermeer

190 m² Bouwjaar 1990 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Brechtzijde 11 is een vrijstaande woning in Zoetermeer, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 527 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
527 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€785.000 tot €885.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Brechtzijde 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brechtzijde 11

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
110.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
79.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.2%
CO₂-emissie
11.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

9325 Inwoners
4220 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4375 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde De Leyens
63% Koopwoningen
5.568 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brechtzijde 11

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Brechtzijde 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Brechtzijde 11?

De prijsindicatie voor Brechtzijde 11 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in De Leyens is €367.000. Dat komt neer op circa €1.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brechtzijde 11 zich tot de wijk De Leyens?

Brechtzijde 11 is een vrijstaande woning van 190 m² in de wijk De Leyens. De buurt telt 4.375 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brechtzijde 11?

Brechtzijde 11 is een vrijstaande woning in De Leyens, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Brechtzijde 11 vergeleken met de buurt?

Brechtzijde 11 heeft 190 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 527 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Leyens ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brechtzijde 11 en wat betekent dat?

Brechtzijde 11 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brechtzijde 11?

Brechtzijde 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Leyens?

De wijk De Leyens in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Leyens?

Vanuit Brechtzijde 11 in De Leyens bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.