Streetview Zegwaartseweg 60 A Zoetermeer

Zegwaartseweg 60 A, 2723 PB Zoetermeer

303 m² Bouwjaar 1962 Label B

Zegwaartseweg 60 A is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 303 m² en een perceel van 1065 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
303 m²
Perceeloppervlakte
1065 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zegwaartseweg 60 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zegwaartseweg 60 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

9095 Inwoners
3925 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3829 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Seghwaert-Noord-Oost
61% Koopwoningen
6.829 Inwoners per km²

Locatie van Zegwaartseweg 60 A

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Zegwaartseweg 60 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zegwaartseweg 60 A?

De gemiddelde woningwaarde in Seghwaert-Noord-Oost is €334.000. Dat komt neer op circa €1.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zegwaartseweg 60 A zich tot de wijk Seghwaert-Noord-Oost?

Zegwaartseweg 60 A is een woonhuis van 303 m² in de wijk Seghwaert-Noord-Oost. De buurt telt 3.829 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.829 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zegwaartseweg 60 A?

Zegwaartseweg 60 A is een woonhuis in Seghwaert-Noord-Oost, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zegwaartseweg 60 A vergeleken met de buurt?

Zegwaartseweg 60 A heeft 303 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1065 m². In Seghwaert-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zegwaartseweg 60 A en wat betekent dat?

Zegwaartseweg 60 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Seghwaert-Noord-Oost?

De wijk Seghwaert-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Seghwaert-Noord-Oost?

Vanuit Zegwaartseweg 60 A in Seghwaert-Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Seghwaert-Noord-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zegwaartseweg 60 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.