Galerijflat Croesinckplein 142 Zoetermeer

Croesinckplein 142, 2722 EG Zoetermeer

54 m² Bouwjaar 1975 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Croesinckplein 142 is een galerijflat in Zoetermeer, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
181 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Croesinckplein 142

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Croesinckplein 142

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
43.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.67 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

5145 Inwoners
2655 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2635 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Palenstein
29% Koopwoningen
5.913 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Croesinckplein 142

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Croesinckplein 142

Wat is de geschatte woningwaarde van Croesinckplein 142?

De prijsindicatie voor Croesinckplein 142 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Palenstein is €283.000. Dat komt neer op circa €5.241 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Croesinckplein 142 zich tot de wijk Palenstein?

Croesinckplein 142 is een galerijflat van 54 m² in de wijk Palenstein. De buurt telt 2.635 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.913 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Croesinckplein 142?

Croesinckplein 142 is een galerijflat in Palenstein, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Croesinckplein 142 vergeleken met de buurt?

Croesinckplein 142 heeft 54 m² woonoppervlakte en 181 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Palenstein ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Croesinckplein 142 en wat betekent dat?

Croesinckplein 142 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Croesinckplein 142?

Croesinckplein 142 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Palenstein?

De wijk Palenstein in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Palenstein?

Vanuit Croesinckplein 142 in Palenstein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2 km.