Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 703 m²
Osylaan 3 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en een perceel van 703 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Osylaan 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Palenstein is €283.000. Dat komt neer op circa €1.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOsylaan 3 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Palenstein. De buurt telt 2.635 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.913 inwoners per km².
Osylaan 3 is een woonhuis in Palenstein, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Osylaan 3 heeft 190 m² woonoppervlakte. Het perceel is 703 m². In Palenstein ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Osylaan 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-08-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Palenstein in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Osylaan 3 in Palenstein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Osylaan 3: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Palenstein: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).