Tussenwoning Asselierspad 26 Zoetermeer

Asselierspad 26, 2722 BL Zoetermeer

160 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 5 slaapkamers Label A++++

Asselierspad 26 is een tussenwoning in Zoetermeer, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 133 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
546 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Asselierspad 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Asselierspad 26

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
58.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-16.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
123.5%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

5145 Inwoners
2655 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2635 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Palenstein
29% Koopwoningen
5.913 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Asselierspad 26

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Asselierspad 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Asselierspad 26?

De prijsindicatie voor Asselierspad 26 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Palenstein is €283.000. Dat komt neer op circa €1.769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Asselierspad 26 zich tot de wijk Palenstein?

Asselierspad 26 is een tussenwoning van 160 m² in de wijk Palenstein. De buurt telt 2.635 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.913 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Asselierspad 26?

Asselierspad 26 is een tussenwoning in Palenstein, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Asselierspad 26 vergeleken met de buurt?

Asselierspad 26 heeft 160 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Palenstein ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Asselierspad 26 en wat betekent dat?

Asselierspad 26 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2033-12-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -3.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Asselierspad 26?

Asselierspad 26 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Palenstein?

De wijk Palenstein in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Palenstein?

Vanuit Asselierspad 26 in Palenstein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2 km.